Skákacie nafukovacie hrady

NAFUKOVACÍ HRAD, SKÁKACÍ HRAD

Predaj a výroba nafukovacích hradov za bezkonkurenčné ceny.

Cenník skákacích hradov

 

Naša spoločnosť zabezpečuje predaj a výrobu nafukovacích skákacích hradov. V ponuke máme približne 70 - 100 štandardných vzorov nafukovacích hradov, ktoré svojim dizajnom aj spracovaním uspokoja potreby každého zákazníka. Takisto zabezpečíme výrobu nafukovacieho hradu podľa špecifikácií, rozmerov a požiadaviek klienta s dodacou lehotou už od 12-15 pracovných dní a zárukou 3 roky.

Všetky naše skákacie nafukovacie hrady spĺňajú EU normy, sú 2-krát prešité, podlaha je vyrobená zo zhrubeného PVC Tarpaulin materiálu a samotný skákací hrad sa vyrába z 0,55mm PVC Tarpaulinu 1000D - kvalitný, hrubý PVC materiál s vysokou odolnosťou voči UV žiareniu, vodeodolný a má vysokú nátrhovú pevnosť. Náš katalóg skákacích hradov slúži iba ako inšpirácia pre Vás - my však zabezpečíme výrobu skákacích hradov v akýchkoľvek rozmeroch a s akýmkoľvek požadovaným dizajnom! Súčasťou dodávky každého nafukovacieho hradu je samozrejme 950 W alebo 1100 W kompresor, prepravný PVC vak a sada na drobné opravy.

Ponúkame nafukovacie hrady za bezkonkurenčné ceny, vo vysokej kvalite s dlhou životnosťou. Každý skákací hrad dodávame s plným príslušenstvom vrátane kompresoru. Zabezpečíme zákazkovú výrobu nafukovacích hradov a iných atrakcií: skákací hrad vo firemných farbách, s firemným logom - super reklama na akcie a podujatia.

U nás v predaji nájdete: Maxi Nafukovací hrad Slon, Nafukovací hrad Klaun, Nafukovací hrad Džungla,   Nafukovací hrad Opica, Nafukovací hrad Salloon, Nafukovací hrad Tiger a veľa iných motívovAKTUALITY

DETSKÉ KÚTIKY

DETSKÉ KÚTIKY a VNÚTORNÉ IHRISKÁ ...viac

SPONZORING

Sponzorovanie akcií a podujatí ...viac

Výstava zábavného priemyslu IAAPA

Naša spoločnosť sa zúčastnila najväčšej výstavy zábavného priemyslu v Paríži ...viac

Kontakty

REATEK, s.r.o.

kancelária: Šoltésovej 1995

911 01 Trenčín

 

IČO:

46 177 868

Tel./Fax:

032 3811 404

 

0917 374 112

 

E-Mail:

info@nafukovacieatrakcie.sk

 

obchod@nafukovaciareklama.sk

$(window).resize(function() { if($(window).width()> 1100){ $('#dd_ajax_float').show() }else{ $('#dd_ajax_float').hide() } }); });