Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

REATEK SVK,s.r.o.
Klincova 37/B
821 08 Bratislava
tel: +421 (0)905 671 158
napíšte nám
+421 (0)32 3811 404
info@reatek.sk

NOVINKY

arr3Členstvo v IAAPANaša spoločnosť je od 2016 aktívnym členom Medzinárodnej asociácie zábavných parkov a atrakcií. ...

22. 05. 2019

Dizajn atrakcií a výroba na zákazku

Náročnosť zákazníka v dnešnej dobe je veľmi vysoká a preto sa naša spoločnosť špecializuje hlavne na dodávky dizajnových atrakcií a nafukovacích reklám presne podľa kritérií zadaných od zákazníkov.

Či už sa klient rozhodne pre nafukovací hrad v tvare domu, stavebnice, alebo dokonca aj vysokozdivžného vozíku, vieme vyhovieť. Vyrobili sme kvantum takýchto atrakcií, kde sme simulovali tvary rôznych produktov, alebo sme sa snažili zladiť farebnosť a pridať rôzne 3D tvary, aby čo najvýstižnejšie vystihli činnosť alebo ponuku danej firmy.

Neexistuje pre nás žiadny limit - dodať vieme akékoľvek nafukovacie atrakcie alebo reklamy v požadovaných tvaroch - pokiaľ sa jedná o produkty ktoré sú neustále dofukované vzduchom. Informujte sa u nás ohľadne 3D dizajnov atrakcií a zákazkovej výroby.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV