TOVAR V AKCII

Naša cena 7 854,00 €
Naša cena 5 135,00 €

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Naša cena 3 552,00 €
Naša cena 5 940,00 €

05. 11. 2022

Dizajn atrakcií a výroba na zákazku

     

 

Vieme, že náročnosť zákazníka je v dnešnej dobe vysoká nielen na kvalitu ale aj na dizajn, farebnosť a celkovo individuálny pristup a jedinečnosť projektu pripraveného na mieru.  Preto sa špecializujeme na výrobu originálnych dizajnových detských atrakcií podľa kritérií zákazníkov.

 

Či už sa klient rozhodne pre nafukovací hrad v tvare domu, stavebnice, maskota alebo dokonca aj vysokozdvižného vozíku, vieme vyhovieť. Máme za sebou množstvo skúseností a dizajnovaní skákacích atrakcií alebo reklám na mieru. Simulujeme 3D tvary, digitálne spracovávame neobmedzenú farebnosť a zároveň dbáme na celkový výstup - dizajn, aby sa nafukovací produkt čo najvýstižnejšie priblížil predstave zákazníka. Každý projekt je individuálny a jedinečný

 

Informujte sa u nás ohľadne 3D dizajnov atrakcií a zákazkovej výrobe skákacích detských hradov, šmýkačiek alebo nafukovacej reklamy. Rovnako vyrábame zábavné atrakcie pre mládež a dospelých s brandingom t.j. farebnosť, potlač reklamy na základe logo manuálu alebo dodaných podkladov od zákazníka.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV