KONTAKTY

NAFUKOVACIEATRAKCIE.SK
REATEK SVK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
napíšte nám
Mob: +421(0)905 671 158
www.nafukovacieatrakcie.sk

NOVINKY

arr3Členstvo v IAAPANaša spoločnosť je od 2016 aktívnym členom Medzinárodnej asociácie zábavných parkov a atrakcií. ...

» Najlepšie ceny
Najlepšia cena atrakcie REATEK

Najlepšia cena = výhodná cena a zodpovedajúca kvalita!

1. Cenová ponuka na mieru pre Vás

Náš tím Vám spracuje cenovú ponuku na mieru, aby ste sa zmestili do požadovaného rozpočtu - zašlite nám Vaše požiadavky a my spravíme všetko pre dobrý a obojstranne výhodný obchod, lebo ako sa hovorí "cenu zákazník zabudne ihneď po zaplatení, kvalitu si ale zapamätá navždy".

2. Ponúkame atrakcie za adekvátne ceny

Ponúkame výhradne iba atrakcie REATEK, kt.sú solídnej kvality, priaznivej ceny, s rýchlym dodaním a zaručia rýchlejší návrať investície, ale nesľubujeme BMW za ceny Volkswagenu(-:. Zaručujeme však to, že s my Vám pomôžeme spraviť informované rozhodnutie ohľadne investície - na základe našich transparentných a 100% pravdivých podkladoch.

Ak Vám niekto ponúka podozrivo nízku cenu za produkt rovnakej kvality ako je REATEK, tak bude niekde háčik, ale potom je už neskoro - na našom servisnom aj obchodnom oddelení to veľmi dobre poznáme...

3. Všetko je zmluvne potvrdené - obojstranne

Vedeli ste, že pri komerčnom využití tovaru a kúpe tovaru na faktúru sa obchod neriadi Občianskym zákonníkom - tým pádom záruka nie je povinná? Vedeli ste, že ak nie je dodací termín garantovaný, tak predajca Váš môže naťahovať aj 6 mesiacov s dodaním? Vedeli ste, že ak nespíšete riadnu objednávku, môžete skončiť nakoniec s iným tovarom, kt.sa odlišuje alebo je z iného materiálu?Toto sú všetko bežné triky tzv.firiem, ktoré podvádzajú zákazníkov a po ktorých veľakrát naša firma preberá zákazky...U nás je všetko riadne a obojstranne - zmluvne potvrdené - záruka, kvalita + dizajn, dodacie lehoty.

4. Naše odporúčanie ako sa vyhnúť podvodom

Rozhodne oporúčame sa vyhnúť pofídernym firmám a nováčikom na lokálnom/globálnom trhu, kt.sú zväčša bez referencií, skladu, výroby a hlavne s tovarom s nízkou cenou, o ktorom tvrdia, že je vyrobený niekde v EU... väčšinou sú to firmy, ktoré majú úplne iné zameranie a predávajú široký sortiment alebo sú to firmy, ktoré vozia tovar z Číny a nafukovadlá si prihodia do kontajneru naviac - v tomto prípade čakáte na dodanie aj 3 mesiace. Majte potvrdené zmluvné podmienky a majte podklady o tom, že kupujete nafukovadlo špecifickej značky.