Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Úvod » JEDINEČNÉ DIZAJNY ATRAKCIÍ » EURO Predlžovačka GIBBONS


    

EURO Predlžovačka GIBBONS

Predlžovačka GIBBONS určená k fukárom Gibbons

novinka akcia top produkt

 

Číslo produktu: 001/3
DĹŽKA: 25 m
TYP KÁBLA: H07RN-F 2,5 mm2
POPIS: 4 zásuvky, 230V, krytie IP44
MAX. ZÁŤAŽ: 16A / 3860W
Rozmer: 320 x 240 x 190 mm
HMOTNOSŤ: 5,7 kg

Prémiový - vysokokvalitný EURO predlžovák s navijákom značky GIBBONS

 

Novinka - elektrická predlžovačka dĺžka 25m, špeciálne pre elektrické fukáry GIBBONS - certifikovaný predlžovací kábel 25m so štyrmi zásuvkami  - hrubý elektrický kábel, ktorý zabezpečí funkčnosť fukáru počas celej prevádzky nafukovacej atrakcie. GIBBONS vytvoril tento špeciálny el. predlžovací kábel pre potreby zábavného priemyslu.

Elektrický predlžovací kabel Gibbons je navrhtý tak aby, čo najlepšie podporoval činnosť elektrického fukáru Gibbons, zvyšoval bezpečnosť, obmedzil pokles napätia a zachoval výkon fukára. Je navrhnutý tak, aby odolal najnáročnejším podmienkam. Postavený na posledný a navrhnuté tak, aby odolalo aj tých najnáročnejších prostrediach. 

Extra pevný externý rám vyrobený z odolných oceľových trubiek je vyrobený pre potreby podnikateľov, prevádzok a prenajímteľov zábavných zariadení. Silný gumový kábel zamedzuje poklesu napätia, plus s poistkou proti tepelnému preťaženiu. Integrované neonové svetlo jasne označuje - upozorňuje, že je predlžovák pod el. prúdom.

 

Stupeň krytia IP44, udáva odolnosť elektrospotrebiča proti vniknutiu cudzieho telesa, či vniknutiu kvapalín. Vyjadruje sa v tzv. IP kóde (z anglického ingress protection) definovaným medzinárodným štandardom IEC 60529.

 

Špecifikácia:

 • Dĺžka: 25 m
 • Zásuvky: 4, 230V
 • Typ kábla: H07RN-F 2,5 mm2
 • Stupeň krytia: IP44
 • Max. záťaž: 16A / 3860W
 • Rozmer: 320 x 240 x 190 mm
 • Hmotnosť: 5,7 kg