KONTAKTY

NAFUKOVACIEATRAKCIE.SK
REATEK SVK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
napíšte nám
Mob: +421(0)905 671 158
www.nafukovacieatrakcie.sk

NOVINKY

arr3Členstvo v IAAPANaša spoločnosť je od 2016 aktívnym členom Medzinárodnej asociácie zábavných parkov a atrakcií. ...

ZNAČKA REATEK » Navštívte nás
Seriózna a reálna spoločnosť, ktorá zaručuje dodanie / kvalitu

1. prehliadnite si vzorky materiálov / atrakcií / kompresorov na sklade /v dielni

PVC materiály máme skladom neustále, na kancelárii máme vzorkovníky a takisto aj vzorky, ktoré si môžete zobrať zo sebou.

2. dajte si vypracovať cenovú ponuku na mieru priamo u nás v kancelárii

...poseďte si v kľude u nás, prezrite si certifikáty, foto z výroby, katalógy, zoberte si domov tlačené katalógy a inšpirujte sa, prejednajte s nami detaily a následne si viete urobiť ucelený obraz o našej firme

3. možnosť zajednať aj obhliadku atrakcie v Trenčíne

Náš obchodný manažér Vám ukáže priamo atrakcie kt.sú používané na prenájom a môžete si všetko pozrieť "naživo" a vidieť spracovanie.

4. vyžiadajte si referencie na atrakcie, ktoré sa nachádzajú čo najbližšie k Vám

Realizovali sme stovky projektov a atrakcie sú veľakrát aj umiestnené v prevádzkach, kde sú neustále spustené - ozvite sa nám a zistite, kde si môžete našu atrakciu prezrieť. Určite ste už naše atrakcie REATEK videli mnohokrát na rôznych akciách poriadaných známymi spoločnosťami a reklamnými agentúrami.

5. U nás je všetko je transparentné a zmluvne podchytené

Naša spoločnosť má dobré zázemie a všetko potrebné na to, aby sme vedeli vyjsť naším zákazníkom v ústrety - nestrácajte svôj drahocenný čas s pofídernymi prekúpníkmi neexistujúcich firiem, ktoré nemajú prostriedky ani len na to, aby si dali spraviť vizitky alebo mali kancelárske priestory, prípadne s neznámymi čínskymi distribútormi...U nás viete vždy s kým jednáte, kto sme, čo kupujete, v akej kvalite + dizajne a kedy to dostanete - všetko zmluvne a obojstranne potvrdené.