Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

NOVINKY

arr3Členstvo v IAAPANaša spoločnosť je od 2016 aktívnym členom Medzinárodnej asociácie zábavných parkov a atrakcií. ...

Úvod » ZORBINGY

Atrakcie: Aquazorbing, bodyzorbing & Zorbing

1.Aquazorbing - waterball - waterroller sa stali obľúbeným a zábavným športom, ktorý vyhľadávajú nielen deti ale rovnako aj dospelí. Atrakcia aquazorbing alebo vodný roler sú vhodné pre všetky kúpaliská, plavárne, vodné nádrže, jazerá a športovo-zábavné areály.

2.Bodyzorbing

Úplne iný štýl a odlišná zábava v porovnaní so zorbingom alebo klasickým sumom: Bodyzorbing umožňuje hrať veľa hier pretože nohy súťažiacich sú voľné takže môžu behať, skákať, pretekať, padať, kotúľať sa, narážať, hrať futbal, kopať do bránky či pretekať ku cieľu. Bodyzorbing je športová atrakcia so širšími možnosťami činností pretože súťažiaci môžu hrať rôzne hry, zápasiť, pretekať či hrať futbal. Stačí si len nafúknutý bodyzorb navliecť cez hlavu a ramená, pripevniť ho trakmi o plecia a hra môže začať.

Medzi obľúbené bodyzorb hry patria napríklad : bodyzorbing futbal, štafety, bodyzorbing sumo, pretek k cieľu alebo klasické bodyzorbing naháňačky. Všetky bodyzorbing hry môžu hrať dospelý aj deti, sú vhodné na športové dni, firemné hry, teambuildingy, narodeninové oslavy a pod.

3.Zorbing - zorbová guľa, je výbornou adrenalínovou atrakciou, ktorá vznikla pred niekoľkými rokmi na Novom Zélande. Ide o obrovskú nafukovaciu “guľu v guli” s priemerom 2,5 metra. Zorb sa spúšťa dole svahom. Po jej roztočení zažije účastník vo vnútri neopakovateľný zážitok. Zorb dosahuje rýchlosť až 50 km/h a jeho zastavenie prebieha na rovinke pod svahom. Zorbuje sa obvykle na trávnatom kopci, lúke bez prekážok s dojazdom na rovinke, prípadne v proti svahu.. miesto musí mať bezpečný terén s vhodným dojazdom bez ostrých častí.


 

Usporiadať podľa 
Výrobca