KONTAKTY

NAFUKOVACIEATRAKCIE.SK
REATEK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
info@reatek.sk
Mob: +421(0)917 374 112
www.nafukovacieatrakcie.sk

NOVINKY

arr3Členstvo v IAAPANaša spoločnosť je od 2016 aktívnym členom Medzinárodnej asociácie zábavných parkov a atrakcií. ...

Úvod » ZORBINGY

Atrakcie: Aquazorbing, bodyzorbing & Zorbing

Aquazorbing - waterball - waterroller sa stali obľúbeným a zábavným športom, ktorý vyhľadávajú nielen deti ale rovnako aj dospelí. Atrakcia aquazorbing alebo vodný roler sú vhodné pre všetky kúpaliská, plavárne, vodné nádrže, jazerá a športovo-zábavné areály.

Naša spoločnosť REATEK, s.r.o., zabezpečuje profesionálnu zákazkovú výrobupredaj, prenájom a servis nafukovacích atrakcií a reklamy na Európskych trhoch pod značkou REATEK inflatables - všetky nafukovacie atrakcie REATEK spĺňajú bezpečnostnú normu EN-14960 (bezpečnosť atrakcií).

 

Dodávame nafukovacie atrakcie a nafukovaciu reklamu z CE, DIN, SGS, TUV certifikovaných materiálov na zákazku podľa požiadaviek našich zákazníkov už do 12-15 pracovných dní.


Pokiaľ v našej ponuke nenájdete to, čo hľadáte, ozvite sa nám e-mailom/telefonicky a my Vám zašleme príslušný cenník aj katalóg.


Referencie našich zábavných nafukovacích atrakcií www.facebook.com/NafukovacieAtrakcie

 

Aquazorbing je vyrobený z TPU materiálu, hrúbka 1mm. Materiál je flexibilný, nepremokavý, odolný a zabezpečuje dlhú životnosť atrakcie. Vstup do atrakcie je riešený špeciálnym nemeckým zipsom TIZIP. Dodávame takisto TIZIP gély - 7g - 100g - 500g - 1000g balenia, ktoré chránia zips pred poškodením. Od septembra 2010 dodávame iba TPU aquazorbing, ktorý v  porovnaní z PVC aquazorbingom má 100% vyššiu kvalitu a životnosť, nakoľko TPU materiál je pružný a pri prechode aquazorbu napr. po kamienkoch sa neporuší ako PVC.


Aquazorbing dodávame vrátane elektrického fukáru, prenosného vaku a manuálu na obsluhu. Alebo za doplatok s kompresorom 450 W s pripevniteľným rukávcom na rýchle nafukovanie.


Referencie našich zábavných nafukovacích atrakcií : www.facebook.com/NafukovacieAtrakcie

 

zorbingy_reatek


Usporiadať podľa 
Výrobca  


Bodyzorbing


Úplne iný štýl a odlišná zábava v porovnaní so zorbingom alebo klasickým sumom: Bodyzorbing umožňuje hrať veľa hier pretože nohy súťažiacich sú voľné takže môžu behať, skákať, pretekať, padať, kotúľať sa, narážať, hrať futbal, kopať do bránky či pretekať ku cieľu. Bodyzorbing je športová atrakcia so širšími možnosťami činností pretože súťažiaci môžu hrať rôzne hry, zápasiť, pretekať či hrať futbal. Stačí si len nafúknutý bodyzorb navliecť cez hlavu a ramená, pripevniť ho trakmi o plecia a hra môže začať.


Medzi obľúbené bodyzorb hry patria napríklad bodyzorbing futbal, štafety, bodyzorbing sumo, pretek k cieľu alebo klasické bodyzorbing naháňačky. Všetky bodyzorbing hry môžu hrať dospelý aj deti, sú vhodné na športové dni, firemné hry, teambuildingy, narodeninové oslavy a pod.

Zorbing


Zorbing - zorbová guľa, je výbornou adrenalínovou atrakciou, ktorá vznikla pred niekoľkými rokmi na Novom Zélande. Ide o obrovskú nafukovaciu “guľu v guli” s priemerom 2,5 metra. Zorb sa spúšťa dole svahom. Po jej roztočení zažije účastník vo vnútri neopakovateľný zážitok. Zorb dosahuje rýchlosť až 50 km/h a jeho zastavenie prebieha na rovinke pod svahom. Zorbuje sa obvykle na trávnatom kopci, lúke bez prekážok s dojazdom na rovinke, prípadne v proti svahu.. miesto musí mať bezpečný terén s vhodným dojazdom bez ostrých častí.

 

aquazorbing

YjQwNDU5Z