Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

NAFUKOVACIEATRAKCIE.SK
REATEK SVK, s.r.o.
gen.M.R.Štefánika 12, Trenčín
tel: (+421) 905 671 158
napíšte nám
info@reatek.sk

NOVINKY

arr3Členstvo v IAAPANaša spoločnosť je od 2016 aktívnym členom Medzinárodnej asociácie zábavných parkov a atrakcií. ...

Úvod » NAFUKOVACIE HRADY

Atrakcie: Nafukovacie hrady

Naše nafukovacie hrady REATEK - to sú atrakcie pre deti, ktoré majú nápad a dizajn 21.storočia!

Nafukovací hrad je stále najobľúbenejšou detskou atrakciou v zábavnom priemysle...


Hľadáte jedinečné nafukovacie hrady alebo reklamné skákacie hrady a skákadlá s unikátnym dizajnom - či už pre svoj hotel, penzión, svoju firmu / spoločnosť alebo svojho klienta? Otvárate detské centrum alebo detskú herňu? Alebo jednoducho hľadáte spôsob, ako sa odlíšiť od konkurencie na trhu v prenájmoch atrakcií? Tak ste na správnom mieste!

Kontaktujte náš tím a my Vám vytvoríme dizajn pre nafukovacie hrady presne podľa Vašej predstavy - podľa Vami zadaných kritérií Vám vyrobíme 3D dizajn, strih a nakoniec aj hotový produkt - s Vašimi farbami, logami, nápismy a reklamay. Rýchle dodanie do 15-20 pracovných dní aj s odsúhlasením 3D vizuálov je u nás samozrejmosťou.

Už od 2009 naša značka REATEK, zabezpečuje pre svojich zákazníkov profesionálnu zákazkovú výrobu, predaj, prenájom a servis profesionálnych nafukovacích hradov a reklám na Európskych trhoch pod značkou REATEK Inflatables - všetky nafukovacie hrady a skákadlá REATEK spĺňajú bezpečnostnú normu EN-14960 (bezpečnosť atrakcií) a sú využívané profesionálne = komerčne pre verejnosť.

Kreatívne a funkčné dizajny - kvalitný materiál s mimoriadnou pevnosťou - zdravotnou nezávadnosťou - testom nehorľavosti a UV odolnosťou - vysoké štandardy výroby a rýchly servis - to všetko je zárukou 100% kvality nafukovacích hradov a skákadiel dodávaných naším zákazníkom. Pridajte k tomu nami dodávaný značkový anglický fukar od GIBBONS Fans a máte nafukovací hrad, kt.je zárukou úspechu na každej akcii - či už firemnej akcii, obecnej akcii, alebo Vašej párty.

Sme nadšení pre každý nový dizajn nafukovacieho hradu kt.si zákazník vymyslí a za dlhé roky sme si vybudovali dobrú reputáciu, takže sa ku nám vracia veľa spokojných zákazníkov a majú záujem o ďaľšie nové dizajny a nápady pre ich atrakcie - lebo pravdou je, že na trhu je dnes množstvo nafukovacích hradov, ale len malé percento z nich sa nejako výraznejšie odlišuje. Preto neváhajte a kontaktujte nás - my Vám dodáme presne to, čo hľadáte a vo Vašom stanovenom rozpočte.

Prezrite si hlavné výhody nafukovacích atrakcií kt.dodávame v tomto dokumente

REFERENCIE našich zábavných nafukovacích atrakcií : www.facebook.com/NafukovacieAtrakcie

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Naša ponuka skákacích nafukovacích hradov slúži iba ako inšpirácia pre Vás - zabezpečujeme výrobu skákacích hradov v akýchkoľvek rozmeroch a s akýmkoľvek požadovaným dizajnom! Súčasťou dodávky každého nafukovacieho hradu je kompletné príslušenstvo.