Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Úvod » Pre majiteľov prevádzok

Pre majiteľov prevádzok

 

Skákacie hrady a veľa iných atrakcií určených pre kaviarne, cukrárne a pizzerie

 

Je zbytočné hovoriť o tom koľko je v meste konkurujúcich si kaviarní, cukrární, pizzerii, či iných prevádzok a každý majiteľ si chce získať zákazníkov a dosiahnuť pravidelnú návštevnosť. Nie vždy je menu hlavným ťahačom a zákazníci majú rôzne preferencie. My však našim obchodným partnerom pomáhame práve v tejto oblasti a to získať a prilákať zákazníkov. Pretože práve deti v nejednej rodine vyberajú kam sa ide navrhneme a vyrobíme pre vás nafukovaciu atrakciu, ktorá bude pre vás pracovať a lákať zákazníkov práve ku vám. Naša nafukovacia atrakcia vám pomôže zvýšiť návštevnosť, predĺžiť čas aby sa zákazníci u váš dlhšie zdržali čím sa zvýši možnosť vyššieho predaja a v celku sa zvýši váš obrat.

 

Naše nafukovacie hrady, šmýkačky, kombinácie skákacieho hradu so šmýkačkou či iné nafukovacie atrakcie zamerané špeciálne pre kaviarne, cukrárne a pizzerie je možné rozmerovo i dizajnom navrhnúť práve pre vašu prevádzku.

 

Žiadne pohodené plastové hračky, neprofesionálne riešenia, ktoré sú mimo bezpečnostných i hygienických noriem pričom vzbudzujú neporiadok, neútulnosť prevádzky. Nielen rodičia ale aj deti si vedia vybrať a nasmerovať rodičov kam chcú ísť. Preto sa staňte ich prvou voľbou a využite výhody našich bezpečných skákacích hradov a nafukovacích atrakcií, ktoré Vám tieto dvere otvoria:

 

  • - Odlíšte sa od konkurencie
  • - Zvýšená návštevnosť
  • - Opakovaná návštevnosť a obľúbenosť vďaka deťom
  • - Zvýšený predaj
  • - Veľký reklamný pútač, reklama s dlhou životnosťou
  • - Spokojnosť zákazníkov
  • - Bezplatná reklama odporúčanie medzi zákazníkmi navzájom ústne a sociálnych sieťach
  • - Dostupné riešenie a rentabilné riešenie

 

Usporiadať podľa 
Výrobca  novinka
akcia
top produkt


novinka
akcia
top produkt


novinka
akcia
top produkt