Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

REATEK SVK,s.r.o.
Klincova 37/B
821 08 Bratislava
tel: +421 (0)905 671 158
napíšte nám
+421 (0)32 3811 404
info@reatek.sk

NOVINKY

arr3Členstvo v IAAPANaša spoločnosť je od 2016 aktívnym členom Medzinárodnej asociácie zábavných parkov a atrakcií. ...

Úvod » Pre majiteľov prevádzok

Pre majiteľov prevádzok

Skákacie hrady a veľa iných atrakcií určených pre kaviarne, cukrárne a pizzerie

Je zbytočné hovoriť o tom koľko je v meste konkurujúcich si kaviarní, cukrární, pizzerii, či iných prevádzok a každý majiteľ si chce získať zákazníkov a dosiahnuť pravidelnú návštevnosť. Nie vždy je menu hlavným ťahačom a zákazníci majú rôzne preferencie. My však našim obchodným partnerom pomáhame práve v tejto oblasti a to získať a prilákať zákazníkov. Pretože práve deti v nejednej rodine vyberajú kam sa ide navrhneme a vyrobíme pre vás nafukovaciu atrakciu, ktorá bude pre vás pracovať a lákať zákazníkov práve ku vám. Naša nafukovacia atrakcia vám pomôže zvýšiť návštevnosť, predĺžiť čas aby sa zákazníci u váš dlhšie zdržali čím sa zvýši možnosť vyššieho predaja a v celku sa zvýši váš obrat.

Naše nafukovacie hrady, šmýkačky, kombinácie skákacieho hradu so šmýkačkou či iné nafukovacie atrakcie zamerané špeciálne pre kaviarne, cukrárne a pizzerie je možné rozmerovo i dizajnom navrhnúť práve pre vašu prevádzku.

Žiadne pohodené plastové hračky, neprofesionálne riešenia, ktoré sú mimo bezpečnostných i hygienických noriem pričom vzbudzujú neporiadok, neútulnosť prevádzky. Nielen rodičia ale aj deti si vedia vybrať a nasmerovať rodičov kam chcú ísť. Preto sa staňte ich prvou voľbou a využite výhody našich bezpečných skákacích hradov a nafukovacích atrakcií, ktoré Vám tieto dvere otvoria:

-  Odlíšte sa od konkurencie

-  Zvýšená návštevnosť

-  Opakovaná návštevnosť a obľúbenosť vďaka deťom

-  Zvýšený predaj

-  Veľký reklamný pútač, reklama s dlhou životnosťou

-  Spokojnosť zákazníkov

-  Bezplatná reklama odporúčanie medzi zákazníkmi navzájom ústne a sociálnych sieťach

-  Dostupné riešenie a rentabilné riešenie

Kontaktuje nás telefonicky +421 905 671 158 alebo nám zašlite Vašu požiadavku obchod@nafukovacieatrakcie.sk

PREZRITE SI ŠIROKÚ PONUKU NAŠCIH ATRAKCIÍ, KTORÉ SI DALI VYROBIŤ OSTATNÍ MAJITEĽIA A PREVÁDZKÁRI KAVIARNÍ, PIZZERII, LETNÝCH TERÁS FACEBOOK PROFIL

Usporiadať podľa 
Výrobca  

novinka
akcia
top produkt


novinka
akcia
doprava zdarma
top produkt


novinka
akcia
top produkt