Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


O NÁS » Profesionálne atrakcie
Profesionálne nafukovacie atrakcie

ŠPECIALISTA NA VÝROBU PROFESIONÁLNYCH NAFUKOVACÍCH ATRAKCIÍ NA KOMERČNÉ VYUŽITIE UŽ OD ROKU 2008

1. DIN certifikovaný - kvalitný PVC materiál pre atrakcie

Každá jedna ponúkaná nafukovacia atrakcia vyrobená z kvalitného, DIN certifikovaného materiálu 0,55mm PVC D-Tex PLATO, s vysokou nátrhovou pevnosťou 2100N/5cm, hustotou 610 g/ m2 a odolnosťou voči teplotám od -30°C do+70°C .

D-Tex Plato = profesionálny PES materiál s dvojitým PVC záterom z oboch strán zaručuje dlhú životnosť produktu a umožňuje vlastníkovi komerčné využitie produktu - prenájom atrakcie, zapožičanie atrakcie alebo jej prevádzku pre verejnosť. Vyžiadajte si vzorky u nás na sklade.

2. Bezpečnostná norma EN14960 - povinnosť pre všetkých prevádzkovateľov atrakcií

Naša spoločnosť dodáva všetky atrakcie pod značkou REATEK EUROPE s certifikátom EN 14960. Ak ste prevádzkovateľom atrakcie alebo prenajímateľ, musíte mať podľa platných predpisov k atrakcii certifikát EN14960 a takisto musíte vedieť preukázať, že sa skutočne jedná o atrakciu danej značky, ku kt.sa certifikát vzťahuje - podľa označenia produktu na výrobnom štítku.

3. DIN normy použitých materiálov

0,55mm PVC D-Tex PLATO „pogumovaný“ materiál je najpoužívanejší na výrobu zábavných atrakcií – hradov, komb, šmýkačiek, futbalov a iných. Má vysokú nátrhovú pevnosť 2100N/5cm a spĺňa normy DIN53357 /nátrhová pevnosť 2100N/5cm/ , DIN53357/priľnavosť/, DIN4102 /protihorľavosť/, DIN53372 /odolnosť od -30 do + 70/ a takisto aj hygienickou nezávadnosťou EN71. Používa sa v prípade potreby na konštrukcie väčších nafukovacích stanov a iných maxi nafukovadiel. Vyrába sa pod rôznymi obchodnými názvami ako Polymat, Endutex, Polyfor a i.

DOKUMENTY PRE ZÁKAZNÍKOV NA STIAHNUTIE: 

1. Manuál - manipulácia s atrakciami REATEK

2. Príručka pre majiteľov atrakcií v súlade s EN 14960

3. Informácia k spracovaniu nafukovacích atrakcií REATEK

4. Informácie o PVC materiáloch a ich špecifikácie