Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Blog

Budovanie emócie ku značke

24. 02. 2020

Zábavné reklamné atrakcie a nafukovacie reklamy sú efektívny marketingový nástroj pri budovaní emócii ku značke.

celý článok

Výberáte si dodávateľa nafukovacej atrakcie?

21. 09. 2019

Vyberte si správne dodávateľa zábavnej atrakcie pre deti, skákacieho hradu, nafukovacej šmýkalky, športovej a súťažnej atrakcie pre mládež a dospelých.

celý článok

Prémiový Elektrický Fukár GIBBONS určený pre nafukovacie atrakcie

08. 08. 2019

Prečo dodávame práve fukary GIBBONS k naším produktom? Pretože sú jednoznačne najvýkonnejšie, najkvalitnejšie a ich výdrž je najoverenejšia stovkami producentov atrakcií na celom svete. Naviac, každý fukar GIBBONS spľňa normy a dostanete k nemu certifikát.

celý článok

Poradíme Vám ako vybrať bodyzorbing

16. 07. 2019

Poradíme Vám ako správne vybrať bodyzorbing. Bodyzorbing futbal, bodyzorbing sumo, bodyzorbing akrobatický beh. Bodyzorbing športová atrakcia pre mládež a dospelých.

celý článok

Kúpiť nafukovaciu atrakcu od EU výrobcu alebo z Číny?

01. 07. 2019

Zvažujete investíciu do nafukovacích atrakcií a máte ponuky z Číny alebo od sprostredkovateľa? Ak nie ste taký bohatý, aby ste si mohli kupovať lacné veci, tak si to dobre premyslite.

celý článok

Dizajn atrakcií a výroba na zákazku

22. 05. 2019

Atrakcie s vlastným dizajnom - výber farieb, grafiky, loga aj tvaru atrakcie. Chcete skákaciu atrakciu upraviť tak, aby ladila s Vašou prevádzkou alebo aby zapadla farebne / dizajnovo do Vášho prostredia? Pre nás tím toto nie je žiadny problém! Náš dizajnér Vám vytvorí dizajn atrakcie na mieru.

celý článok