Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

NOVINKY

arr3Členstvo v IAAPANaša spoločnosť je od 2016 aktívnym členom Medzinárodnej asociácie zábavných parkov a atrakcií. ...

O NÁS » Servis atrakcií
OPRAVY A SERVIS ATRAKCIÍ

Opravy a servis atrakcií európskeho výrobcu REATEK

Roztrhol sa Vám nafukovací hrad alebo reklamné nafukovadlo? Tak nečakajte, kým sa trhlina ešte zväčší a oprava bude náročná a zdĺhavá - prineste/doručte nám ju do nášho servisného centra v Trenčíne a my Vám atrakciu REATEK  profesionálne opravíme.

Upozorňujeme všetkých záujemcov o servisvykonávame servis IBA pre atrakcie značky REATEK, nie sme oprávnený poskytovať servis alebo poradenstvo ohľadne servisu na akékoľvek iné nafukovadlá alebo atrakcie, ktoré nie sú z našej dielne.

1. Opravy / Servis EXPRES

Opravy sa robia čo najrýchlejšie v sezóne, mimo sezóny je čakacia doba podľa dohody, prípadne sa opravy a servis realizujú aj priamo na mieste u zákazníka - ak sa jedná o trhliny kt.je možné opraviť tepelným zváraním alebo lepením.

Ak je oprava nenáročná a jedná sa iba o prelepenie malých trhlín, odošleme Vám špeciálne lepidlo a náhradný kus PVC materiálu v požadovanej farbe. Ku každej novej atrakcii REATEK dostávate túto opravnú sadu zdarma.

2. Oprava /servis nafukovacích atrakcií a nafukovacej reklamy európskeho výrobcu REATEK

Od 2014 zabezpečujeme servis atrakcií iba pre zákazníkov /  majiteľov atrakcií značky REATEK. Neopravujeme atrakcie dovezené z Ázie alebo atrakcie konkurenčných spoločností. Každý majiteľ atrakcie značky REATEK má nárok na záručný aj pozáručný servis podľa schválených záručných podmienok.

Prípadné reklamácie / opravy nafukovadiel rieši vždy naša firma v rámci celej SK a CZ, servisujeme nafukovadlá pre množstvo firiem, ako jediní to vieme zabezpečiť promptne a priamo na mieste, lebo máme svoju dielnu priamo v Trenčíne a naviac aj mobilný servis. Vyžiadajte si cenník servisu na servis@reatek.sk

3. Reklamácie všetky potrebné informácie nájdete v sekcii REKLAMÁCIA.