Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

REATEK SVK,s.r.o.
Klincova 37/B
821 08 Bratislava
tel: +421 (0)905 671 158
napíšte nám
+421 (0)32 3811 404
info@reatek.sk

NOVINKY

arr3Členstvo v IAAPANaša spoločnosť je od 2016 aktívnym členom Medzinárodnej asociácie zábavných parkov a atrakcií. ...

Úvod » LEZECKÉ VEŽE

Atrakcie: Lezecké nafukovacie atrakcie

Naše nafukovacie veže a lezecké steny REATEK Vám pomôžu sa výrazne odlíšiť od konkurencie!

Nafukovacie veže a lezecké steny od nás = jedinečný a kreatívny dizajn 21.storočia.


Hľadáte nafukovacie lezecké steny a veže s unikátnym dizajnom alebo dizajnové reklamné nafukovacie veže - či už pre svoj hotel, penzión, svoju spoločnosť alebo svojho klienta? Otvárate detské centrum alebo detskú herňu? Alebo jednoducho hľadáte spôsob, ako sa odlíšiť od konkurencie? Tak ste na správnom mieste!

Kontaktujte náš tím a my Vám vytvoríme dizajn pre nafukovacie športové atrakcie a multifunkčné lezecké steny presne podľa Vašej predstavy - podľa Vami zadaných kritérií Vám vyrobíme 3D dizajn, strih a nakoniec aj hotový produkt. Rýchle dodanie do 15-20 pracovných dní aj s odsúhlasením 3D vizuálov je u nás samozrejmosťou.

Už od 2009 naša značka REATEK, zabezpečuje pre svojich zákazníkov profesionálnu zákazkovú výrobupredaj, prenájom a servis dizajnových / unikátnych nafukovacích multifunkčných športových atrakcií a iných reklamných atrakcií na Európskych trhoch pod značkou REATEK inflatables - všetky nafukovacie atrakcie REATEK spĺňajú bezpečnostnú normu EN-14960 (bezpečnosť atrakcií) a sú využívané profesionálne = komerčne pre verejnosť.

Kreatívne a funkčné dizajny - kvalitný materiál s mimoriadnou pevnosťou - zdravotnou nezávadnošťou - testom nehorľavosti a UV odolnosťou - vysoké štandardy výroby a rýchly servis - to všetko je zárukou 100% kvality produktov dodávaných naším zákazníkom. Pridajte k tomu nami dodávaný značkový anglický fukar od GIBBONS Fans a máte nafukovaciu vežu, kt.je zárukou úspechu na každej akcii - či už firemnej akcii, obecnej akcii, alebo Vašej párty.

Sme nadšení pre každý nový dizajn nafukovacej multifunkčnej športovej atrakcie - lezeckej steny alebo veže - kt.si zákazník vymyslí a za dlhé roky sme si vybudovali dobrú reputáciu, takže sa ku nám vracia veľa spokojných zákazníkov a majú záujem o ďaľšie nové dizajny a nápady pre ich atrakcie - lebo pravdou je, že na trhu je dnes množstvo nafukovadiel, ale len malé percento z nich sa nejako výraznejšie odlišuje. Preto neváhajte a kontaktujte nás - my Vám dodáme presne to, čo hľadáte a vo Vašom stanovenom rozpočte - netreba sa obávať o to, že by ste od nás nedostali svoj produkt kvôli nedostatku financií.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

novinka
akcia
top produkt


novinka
akcia
top produkt


novinka
akcia
top produkt


novinka
akcia
doprava zdarma
top produkt


novinka
akcia
top produkt


novinka
akcia
top produkt
novinka
akcia
top produkt

Náš katalóg nafukovacích športových atrakcií slúži iba ako inšpirácia pre Vás - zabezpečujeme výrobu atrakcií v akýchkoľvek rozmeroch a s akýmkoľvek požadovaným dizajnom! Súčasťou dodávky každej nafukovacej atrakcie je kompletné príslušenstvo.Zábavné atrakcie pre deti aj dospelých vhodné na športové dni, firemné akcie, detské akcie, festivali, a iné podujatia. Hry pre súperenie jednotlivcov a tímov sa hodia na každú akciu.