Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

NOVINKY

arr3Členstvo v IAAPANaša spoločnosť je od 2016 aktívnym členom Medzinárodnej asociácie zábavných parkov a atrakcií. ...

Úvod » MAXI a XXL ATRAKCIE

Atrakcie: Prekážkové a Maxi Atrakcie

Naše nafukovacie XXL atrakcie REATEK Vám pomôžu sa výrazne odlíšiť od konkurencie!

Nafukovacie maxi atrakcie : multifunkčné obrovské atrakcie pre tých najnáročnejších...


Kontaktujte náš tím a my Vám vytvoríme dizajn pre nafukovacie xxl atrakcie a prekážkové dráhy presne podľa Vašej predstavy - podľa Vami zadaných kritérií Vám vyrobíme 3D dizajn, strih a nakoniec aj hotový produkt. Rýchle dodanie do 15-20 pracovných dní aj s odsúhlasením 3D vizuálov je u nás samozrejmosťou.


Už od 2009 naša značka REATEK, zabezpečuje pre svojich zákazníkov profesionálnu zákazkovú výrobupredaj, prenájom a servis dizajnových / unikátnych nafukovacích multifunkčných xxl atrakcií a prekážkových dráh a iných reklamných atrakcií na Európskych trhoch pod značkou REATEK inflatables - všetky nafukovacie atrakcie REATEK spĺňajú bezpečnostnú normu EN-14960 (bezpečnosť atrakcií) a sú využívané profesionálne = komerčne pre verejnosť.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

novinka
akcia
top produkt


novinka
akcia
top produkt


novinka
akcia
top produkt
novinka
akcia
top produkt


novinka
akcia
top produkt
novinka
akcia
top produkt


novinka
akcia
top produkt
novinka
akcia
top produkt
novinka
akcia
top produktNafukovacia prekážková dráha spĺňa požiadavky najnáročnejších zákazníkov pokiaľ ide o komplexnosť využitia nafukovadla. V zábavnom nafukovacom centre sa nachádza nafukovacia šmýkačka, nafukovacie preliezačky, prekážková dráha a zároveň je centrum jedno maxi skákadlo.

Využitie nafukovacej prekážkovej dráhy je všestranné - takisto je aj táto nafukovacia prekážková dráha univerzálna nafukovacia atrakcia. Jedno je však isté - takéto nafukovadlo ponúka perfektnú možnosť ako sa odlíšiť od konkurencie a pritiahnuť k sebe veľa nových zákazníkov...